Morava Valleycat – 17. únor 2024

Morava Valleycat – 17. únor 2024

https://www.facebook.com/events/1268397310456678

start: Otrokovice nádraží 8.30

cíl: Břeclav

Odjezd z Brna vlakem R 803 Moravan v 6.36 do Otrokovic, případně sraz v Otrokovicích na nádraží s odjezdem v 8.30; lístek na vlak pro sebe a pro kolo si každý kupuje sám.100 kilometrů, většina po asfaltu. Spytihněv, Labyrint, ropné vrty, Dolnomoravský úval. Jede se v grupě, tempo: no stress náhul střídá dupačku, body do seriálu se sbírají v bodovacích disciplínách během jízdy. Jídlo na celý den s sebou, beer refill zastávky na pumpách budou. Příjezd večer do Břeclavi, vlakem návrat domů. Bez světel nejezdi.

Jak do Otrokovic a jak zpět domů? Vlakem!

Bodování a disciplíny:

Celkově je možné získat teoretické maximum 41 bodů, je však dost nepravděpodobné, že na něj někdo dosáhne. 20 bodů je za účast a absolvování celé trasy, 9 bodů za Skid to Goal, 9 bodů za Skid to Stop a maximálně 3 body, když se šestkrát rozbiješ na kole.

Valleycat Finisher

20 bodů obdrží každý, kdo absolvuje celý Valleycat.

Skid to Goal

Penaltová střelba skidem míčem na branku. Každý má tři pokusy, za každou branku je zisk 3 bodů, za tyčku 1,5 bodu. Maximum 9 bodů.

Skid to Stop

Zastavení skidem na přesnost. Za startovní čárou už musíš být ve skidu a musíš doskidovat do vymezené zóny na přesnost a v této zóně zastavit do trackstandu trvajícího alespoň tři sekundy. Celkem 3 pokusy, za každý úspěšný pokus 3 bodu, maximum 9 bodů.

Skid to Fail

Za každý pád při dělání pičovin na kole během dne zisk 0,5 bodu, musí tě u toho ale někdo vidět, ne že se budeš rozbíjet někde o samotě beze svědků. Maximum 3 body celkem.

Jak bylo 2024

fotky https://drive.google.com/drive/folders/1zIecpz2WICRxL2K3CMjCmmpdbCZQVF8B

další fotky

starší

nultý ročník 2021 vypadal takto https://www.keirinstreets.com/post/morava-valleycat

Photo Rafael / KeirinStreets